Anasayfaya Dön
Kullanıcı Sözleşmesi 14/11/2013

Firma44.com Kullanıcı Sözleşmesi

İş bu sözleşme, "www.Firma44.com" Web Sitesi üzerinden firma ya da hizmet tanıtımı yapmak ya da ticari veya güncel haber niteliğindeki bilgilerden haberdar olmak üzere faydalanmak isteyen bireysel veya kurumsal çapta kullanıcı üyelerin ve bu bilgilere ulaşmak isteyen ziyaretçilerin yerine getirmesi gereken yükümlülükleri ve tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini düzenlemektedir.

 

 

Madde 1.)

Firma44.com, firmaların ve ürünlerinin tanıtımının yapıldığı, haberlerinin yer aldığı, bireysel üyelerin  veya kurumsal üyelerin ilanlarının bulunduğu bir sitedir. Aynı zamanda Malatya ilindeki önemli etkinliklerle beraber önemli haberler de yer almaktadır.

 

Madde 2.)

Firma44.com, bireysel ve kurumsal üye kaydına izin vermektedir.

Bireysel üyeler, şahsi olarak ilanlarını yayınlayabilir veya açık ilanları takip edebilirler.

Kurumsal üyeliğin 2 çeşidi vardır. Birincisi NORMAL ÜYELİK, ikincisi ise ALTIN ÜYELİK’tir.

Normal üyeler firmaları hakkında sadece kısıtlı olarak bilgi verebilmektedirler. Fakat Altın Üyeler birçok avantajdan yararlanmaktadırlar. "Altın Üyelik ile Normal Üyelik arasındaki fark Firma Ekle sayfamızda belirtildiği gibidir."

 

Madde 3.)

Firma44.com’a firma eklemek için üye olmak gerekir. Firmalara ait resimleri, ürünleri, ilanları, haberleri ve daha birçok bilgiyi eklemek için ALTIN ÜYE olunması gerekir.

Bireysel üyeler veya Kurumsal üyeler siteye kayıt olurken girmiş oldukları bilgilerden kendileri sorumlu olup bu bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş olurlar.

 

Madde 4.)

Firma44.com’da yer alan firma, ürün, fotoğraf, resim, logo, e - posta adresi gibi içeriklerin ve bilgilerin doğruluğundan, telif haklarından ya da bu bilgiler doğrultusunda zarara uğrayan / uğrayacak kişi, kurum ya da üçüncü şahısların uğradığı zararlardan Firma44.com sorumlu tutulamaz.

 

Madde 5.)

Firma44.com mevcut veya ekleme talebiyle gönderilen hiç bir bilginin, dosyanın, içeriğin ve dokümanın yayınlanmasının, yayınlandıktan sonra kaldırılmayacağının veya değişiklik yapılmayacağının garantisini vermez. Her türlü ekleme, kaldırma, düzenleme hakkı Firma44.com’a aittir.

 

Madde 6.)

Firma44.com hizmet tanımı, hizmet süresi, ya da hizmet içeriğinin tüm haklarını saklı tutmaktadır. Değişiklik yapma ya da kaldırma hakkına sahiptir.

 

Madde 7.)

Firma44.com vermiş olduğu hizmetin sürekliliğini garanti etmez. İnternet sitesinin kısa ya da uzun süreli hizmet vermeme/verememe hakkını saklı tutmaktadır.

 

Madde 8.)

Firma44.com'un vermiş olduğu hizmetin kişi, kurum ya da üçüncü kişiler tarafından engellenmesi, yavaşlatılması, durdurulması ya da zarar verilmesi durumunda Firma44.com bu durumu "Suç" olarak nitelendirecek ve gerekli gördüğü durumlarda maddi ve/veya manevi zararının temini için yetkili makamlara başvurma yoluna gidecektir. Bu veya benzer hallerde yetkili makamlar tarafından istenilen tüm bilgileri yetkili makamlara verme yetkisine sahiptir bu bilgilerden kaynaklı zarara uğrayan hiç bir özel ya da tüzel kişinin zararından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

Madde 9.)

Firma44.com ücretsiz hizmetleri ücretli, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme, hizmet ücretlerinde değişiklik yapma, hizmetlerin ve kapsamlarının bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkına sahiptir.

 

Madde 10.)

Firma44.com internet sitesindeki yer lan, firma ya da hizmet bilgilerinin, içeriğinin, logo, fotoğraf, e-posta, web adresi gibi anonim içeriğin başka bir kaynaktan alınmadığının ya da başka bir kaynakta yayınlanmayacağının garantisini vermez. Bu durumların gerçekleşmesi halinde zarara uğrayan/uğrayacak kişi, kurum ya da üçüncü şahısların hiç bir zararından kesinlikle Firma44.com sorumlu tutulamaz.

 

Madde 11.)

Firma44.com web sitesi üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Firma44.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü şahıs sitelerindeki malzemeler 'olduğu gibi' sağlanmaktadır ve bu nedenle açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Firma44.com bunlarla ilgili olarak satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamına giren dolaylı garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kısıtlı kalmayacak şekilde, açık ya da dolaylı her türlü garantiden muaftır.

 

 

Madde 12.)

www.Firma44.com sitesine, web tarayıcı, yazılım ya da farklı her hangi bir araç veya yolla ulaşmak, içeriğinin bir kısmını ya da tamamını, almak, görüntülemek veya kaydetmek bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş olmak anlamına gelir.

 

 

Madde 13.)

Firma44.com bu sözleşme dahil olmakla birlikte www.Firma44.com üzerinde ki tüm içeriğin değiştirilmesi, dönüştürülmesi, eklenmesi, bir kısmın yada tamamının kaldırılması hakkına sahiptir.

 

 

Madde 14.)

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, yorumlanmasında ve bu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İş bu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Malatya Mahkemeleri yetkilidir.

 

 

Tanımlamalar:

Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısaltmalar karşılarında gösterilen anlamları ifade edecektir.

Firma44.com : www.Firma44.com internet sitesi, yöneticileri ve site sahibi.